Dermacol UltraTech mascara - recenze

pondělí, září 05, 2016

Ahoj krásky,
na Instagramu jsem vás nalákala na několik aktuálních novinek od Dermacolu a dnešní recenze bude právě na jednu z nich a to řasenku UltraTech


Tato řasenka vám slibuje super prodloužení a docílení krásného tvaru vašich řas. Také je má precizně oddělit a krátké štětinky kartáčku zaručí rovnoměrné nanesení černé hmoty tak, aby působily plnějším a objemnějším dojmem.

A teď co je na tom pravdy? Ale abych nepředbíhala, podívejme se na samotný obal. Kombinací zlaté a černé snad nejde nikdy nic zkazit a to platí i v tomto případě. Design se mi moc líbí. Tvar řasenky se směrem dolů postupně zužuje.Kartáček řasenky je zvláštní, hodně zvláštní. Zatím jsem se s ničím takovým nesetkala. Je tvořen z krátkých štětinek, ovšem jedna část je pevná a připomíná mi takový mini hřebínek. Na druhé straně je štětinek o něco víc, jsou měkčí a poskládány tak ledabyle. Každopádně se s nimi řasy báječně nalíčíte. Já horní řasy rozčešu "hřebínkem" a na spodní používám právě ty hala bala poskládané měkké štětinky. Prostě mi to tak vyhovuje a řasy vypadají vážně luxusně! Řasenka mi je krásně prodlouží, oddělí, obalí je od kořínků až ke konečkům a zároveň je pěkně nadzvedne a natočí. Přidávám fotku s líčením, ke kterému mi posloužila právě tato řasenka. Celkově jsem s řasenkami od Dermacolu moc spokojená a ani tato nebude výjimkou. Určitě ji doporučím dál a kdybych měla vybírat do budoucna řasenku, kterou bych si pořídila znovu, tato by byla jednoznačně mezi žhavými favority! Seženete ji v drogeriích se stojanem Dermacolu, jejich prodejně nebo eshopu od 199,- Kč. 

Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

3 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Nováková @2012-2023

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
93.novakova@seznam.cz
+420731610327

Pravidelní čtenáři