Dermacol 02 Golden Sparkle & 10 Blue Sparkle laky na nehty + expresní odlakovač - recenze

pondělí, srpna 03, 2015

Ahoj krásky,
v dnešním článku to pro vás mám ukázku jedné z dalších letních novinek, se kterými přišel Dermacol.


V balíčku s novinkami jsem měla dva báječné mini laky. Ty se tentokrát nesou v duchu speciálních efektů a jsou plné třpytek, shimmeru nebo perletě

Ne každý si na tyto laky potrpí (alespoň okolo mě je hodně slečen, co dávají přednost hladkým jednobarevným nehtům bez jakéhokoliv efektu) a tak mini balení s 5 ml mi přijde úplně dostačující. Ve stejném provedení můžete znát i zářivé letní neonky. Laky jsou středně husté a s rovným štětečkem se dobře nanáší, protože se s ním dostanu hezky až do krajů.

Mezi mé odstíny patří odstín 02 Golden Sparkle - krásná metalická bílá se spoustou zlatého shimmeru a třpytek. Ani jsem nečekala, jak dobře bude lak na nehtech vypadat a nehet přes něj po dvou středních vrstvách neprosvítá. To odstín 10 Blue Sparkle je sice nádherně modrý, také se spoustou modrých a stříbrných třpytek, ale doporučila bych pod nějak dát nějaký modrý lak jako podklad, protože ani po třech vrstvách pod ním nehet prosvítá.

Můžete si vybrat hned z deseti krásných odstínů, které můžete vidět na této barevné škále:


K lakování neodmyslitelně patří i odlakování a v balíčku jsem tak našla i expresní odlakovač. Protože se mi nedaří nikde sehnat svůj milovaný fialový odlakovač od essence, který fungoval lépe než kdejaké ředidlo (oni ho už asi fakt přestali dělat...), řekla bych, že se tento odlakovač na nějakou dobu stane mým stálým pomocníkem ve snaze z nehtů dostat zbytky laku. S lakem bez třpytek si poradí hravě, třpytky už jsou trochu horší, ale to asi u všech odlakovačů a proto na nalakované nehty s různými efekty používám "alobalovou techniku".


Zkoušely jste tyto nové laky? Vybraly by jste si mezi odstíny ten svůj?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Moc krásné nehty, kočko! Naprosto úchvatné!
  Vlasy

  OdpovědětVymazat
 2. Líbí se mi ten Gold sparkle :-) Ale zatím jsem je nevyzkoušela.

  OdpovědětVymazat
 3. Ten modrý je nádherný :))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem chtěla tyto třpytkaté laky zkusit a možná do nich půjdu :)

  OdpovědětVymazat
 5. Máš krásné nehty a ten modrý lak vypadá moc dobře!

  Recenze na značku Freeman

  OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Nováková @2012-2023

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
93.novakova@seznam.cz
+420731610327

Pravidelní čtenáři