Beauty rozstřel 10/2017

úterý, října 31, 2017

Ahoj krásky,
máme tu další beauty rozstřel. V tom posledním jsem váhala mezi třemi pleťovými krémy. Nakonec tento souboj vyhrál krém od Vichy Idealia, který jsem už měla vyzkoušený a tak jsem ho kupovala tzv. na jistotu. Sice mě hodně lákalo sérum od Clinique, ale protože se poměrně jedná o investici, rozhodla jsem si ho nadělit na Vánoce pod stromeček.

Opět sháním dárek a zase budu moc ráda, pokud mi napíšete vaše typy. Můžete mít s jednotlivými výrobky zkušenost, nebo vás mohly jen zaujmout z obrázku, každopádně každý komentář s typem uvítám ;) 

Získejte krásné vlasy za méně peněz s dárkovými sety
Jako první tu mám sadu od značky TIGI, která je sestavena celkem univerzálně. Je v ní silný lak na vlasy pro flexibilní zpevnění, matný suchý šampon a pudrový balzám pro texturu vlasů. 

Tato sada mi byla sympatická už na první pohled. Designově působí hodně dobře, není to taková "divočina" jako ostatní sady, a abych pravdu řekla, tak výrobky, které jsou v ní obsaženy, mají tak nějak hlavu a patu. Prostě se mi jejich spojení moc líbí. Najdete tu sprej pro tepelnou úpravu vlasů (podle mě super věc), lak pro silné zpevnění a kartáč na vlasy. 

Když se řekne "TIGI", tak se mi vybaví přesně toto fialové buclaté balení se zelenou pumpičkou. Řekla bych, že se jedná o jeden z nejprofláknutějších výrobků této značky. Kdo by nevěděl, jde o gelový krém pro objem. Ten je v sadě doplněn o pudrový stylingový balzám. Je jasné, že tyto produkty asi nevyužije ten, kdo má vlasy pod zadek. Každopádně mám štěstí, že mám v rodině i nakrátko střižené holky ;) Hrozně se mi líbí potisk krabičky. Jsou na ni obrázky typické pro Vánoce, jen v takové drsnější verzi.

Já mám takové sady moc ráda, protože se dají sehnat za dobré peníze a když se šikovně spojí několik produktů, hned z nich vznikne praktický dárek ;) Když tak na to koukám, možná, že z tohoto rozstřelu pořídím hned dvě sady, takže pište pište, protože váš názor mi pomůže rozhodnout ;) 

Tak, co, kterou variantu byste volily vy?
Mějte se krásně!
Vaše A. 

You Might Also Like

0 komentářů

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Nováková @2012-2023

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
93.novakova@seznam.cz
+420731610327

Pravidelní čtenáři