Garnier PERFECT BLUR Vyhlazující zkrášlující péče

pátek, listopadu 27, 2015

Ahoj krásky,
docela dlouho jsem přemýšlela, jestli vám o tomto produktu psát, nebo ne. Na internetu narazíte jak na pozitivní, tak negativní recenze na tento výrobek, ale jak se říká: Sto lidí, sto chutí.. Každému vyhovuje něco jiného, každý preferuje jiné benefity, takže nakonec jsem se rozhodla vám recenzi přeci jen napsat.


Řeč bude o vyhlazujícím krému Perfect Blur od Garnier. Na první pohled se tato vyhlazující báze tváří velmi sympaticky a docela nevinně. Zářivá růžová krabička si jistě získá pozornost kdekoho a to, že báze slibuje vyhlazení vrásek, pórů, nedokonalostí a pleť zmatní, je také velmi lákavé.

Vše má ovšem své ALE. Jako většina podkladových bází, které mají vyhladit a vaše pleť by se tak rázem měla stát konkurencí pro pleť porcelánových panenek, i tato je napěchovaná silikony od hlavy až k patě. Komu je složení výrobku úplně jedno, bude shledávat tuto bázi naprosto fantastickou a bude to pro něj skvělý každodenní pomocník, pokud právě nebude chtít sáhnout po make-upu, ale i přesto by rád "vyretušovanou" pleť.


Skutečnost je taková, že báze vám pleť ucpe, kde to jen půjde a na obličeji vám bude pouze "sedět". O nějakém nanesení make-upu zde nemůže být ani řeč. Báze do sebe make-up nepustí a dalo by vám hodně velkou práci ho zapracovat.

V krabičce najdete narůžovělou tubu, ve které je báze, ovšem přijde mi, že v ní je víc vzduchu, než použitelného materiálu. V jeden moment báze leze z tuby téměř sama, jindy ji zas musím dolovat pořádným zmáčknutím. I když je báze také lehce narůžovělá, na pleť to nemá žádný vliv, nedodá ji žádný barevný tón, ale stává se transparentní.Po vyzkoušení musím říct, že báze vám pleť skutečně vyhladí a zjemní. Ideální by byla pro ty z vás, které netrpí na akné nebo nějaké nedokonalosti, protože s nimi si báze vážně neporadí a nijak je neschová. Ten prvotní nápad k vytvoření něčeho, co by vám pleť vyhladilo, byl určitě dobrý, jen by bylo super, kdyby existovalo něco, co neobsahovalo takovou nálož silikonů.

Já jsem tento výrobek sehnala za nějakých 50,- ve výprodeji v DM, protože jsem si chtěla ověřit, co je pravdy na všech doposud napsaných recenzích. Plnou cenu, která se pohybuje okolo 200,-, bych za něj vzhledem ke složení nedala.

Máte s tímto výrobkem zkušenosti?
Mějte se krásně!
Vaše A.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Mně tahle báze zklamala, tím víc, že jsem ji kupovala za plnou cenu. V obale bylo dost vzduchu, takže mi to často prskalo spíš vzduch než samotnou bázi a byl dost problém pak nanést make-up. prostě mi přišla k ničemu.

    OdpovědětVymazat
  2. Také ji mám doma , není špatná ale vyloženě zázrak to není . Podruhé bych si ji asi nekoupila

    OdpovědětVymazat

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Všechny mé fotografie, videa a celý obsah blogu jsou chráněny autorským právem. Obsah blogu nesmí být bez mého souhlasu žádným způsobem použit nebo kopírován.
Veronika Nováková @2012-2023

KONTAKT

Neváhejte mě kontaktovat
93.novakova@seznam.cz
+420731610327

Pravidelní čtenáři